See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling sociaal secretariaat (full service) met implementatie van HRM-software vanaf 1 januari 2024
Beschreibung: Het sociaal secretariaat voorziet een HRM systeem om de volgende HR-processen te ondersteunen: Module Loon- en personeelsbeheer met dienstverlening via sociaal secretariaat: - berekening en betaling lonen/sociale wetgeving - aangiften externe organismen - digitale documenten voor werkgever en -nemer. - onderhoud, updates, helpdesk en incidentenmanagement - sociaal-juridische ondersteuning - informatieveiligheid - automatische berichtgeving bij sleutelmomenten (of ten minste filtermogelijkheden) - bijkomende functionaliteiten Modules ter ondersteuning van de Soft HR processen: - evaluatie en feedback - vorming: opleidingscataloog/platform - werving en selectie - rapportage (dashboards) - self service module voor medewerkers - bijkomende functionaliteiten Confer infra voor technische vereisten,
Interne Kennung: 10/9/2023 3:28 PM 3PID1739 D2023/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aanstelling sociaal secretariaat (full service) met implementatie van HRM-software vanaf 1 januari 2024
Interne Kennung: D2023/007