See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ. 3.3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 13 części: Część nr. 1 Endoproteza stawu biodrowego pierwotna i rewizyjna Część nr. 2 Endoproteza całkowita stawu kolanowego wraz z endoprotezą rewizyjną i jednoprzedziałową Część nr. 3 Endoproteza cementowana kolana w technologii medial pivot z możliwością zastosowania elementów antyalergicznych i rewizyjnych z opcjonalnym instrumentarium dedykowanym do osiowania kinematycznego Część nr. 4 Kompletny system pierwotny i rewizyjny stawu biodrowego i kolanowego z opcjami poresekcyjnymi Część nr. 5 System endoprotez przynasadowych stawu biodrowego Część nr. 6 Endoproteza cementowana stawu kolanowego Część nr. 7 Płytki do zespoleń stopy Część nr. 8 Wkręty kostne Część nr. 9 Stabilizatory do korekcji deformacji kończyn Część nr. 10 Elektrody do neuromonitoringu Część nr. 11 Śruby Herberta Część nr. 12 Substytut przeszczepów kostnych Część nr. 13 Śródszpikowe gwoździe teleskopowe / Implanty do zespoleń kostnych 4.Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych 5.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych 6.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych 7.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 8.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego 9.Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapisami SWZ i załączników do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 425086-2026
Interne Kennung: DZP/APT-MI/30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Endoproteza stawu biodrowego pierwotna i rewizyjna
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 1: Endoproteza stawu biodrowego pierwotna i rewizyjna 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach zawartej w postępowaniu umowy. Szczegółowy opis oraz zakres opcji został określony projektowanych postanowieniach umowy załącznik do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Endoproteza całkowita stawu kolanowego wraz z endoprotezą rewizyjną i jednoprzedziałową
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 2: Endoproteza całkowita stawu kolanowego wraz z endoprotezą rewizyjną i jednoprzedziałową 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Endoproteza cementowana kolana w technologii medial pivot z możliwością zastosowania elementów antyalergicznych i rewizyjnych z opcjonalnym instrumentarium dedykowanym do osiowania kinematycznego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 3: Endoproteza cementowana kolana w technologii medial pivot z możliwością zastosowania elementów antyalergicznych i rewizyjnych z opcjonalnym instrumentarium dedykowanym do osiowania kinematycznego 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Kompletny system pierwotny i rewizyjny stawu biodrowego i kolanowego z opcjami poresekcyjnymi
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 4: Kompletny system pierwotny i rewizyjny stawu biodrowego i kolanowego z opcjami poresekcyjnymi. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: System endoprotez przynasadowych stawu biodrowego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 5: System endoprotez przynasadowych stawu biodrowego 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Endoproteza cementowana stawu kolanowego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 6: Endoproteza cementowana stawu kolanowego 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Płytki do zespoleń stopy
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 7:Płytki do zespoleń stopy 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Wkręty kostne
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - część nr 8: Wkręty kostne 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Stabilizatory do korekcji deformacji kończyn
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - Część nr. 9 Stabilizatory do korekcji deformacji kończyn 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Elektrody do neuromonitoringu
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - Część nr. 10:Elektrody do neuromonitoringu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Śruby Herberta
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - Część nr. 11: Śruby Herberta 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Substytut przeszczepów kostnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - Część nr. 12: Substytut przeszczepów kostnych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Śródszpikowe gwoździe teleskopowe / Implanty do zespoleń kostnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych - Część nr. 13: Śródszpikowe gwoździe teleskopowe / Implanty do zespoleń kostnych 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i dodatkowych warunkach realizacji został określony w Załączniku do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13