See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej, pojazdów i NNW dla Miasta Radomska i wybranych jednostek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczeniowych polegających na zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej w zakresie: 1) ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych 2) ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem, rabunku i wandalizmu 4) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz z tytułu posiadania mienia 5) ubezpieczenie NNW strażaków 6) ubezpieczeń komunikacyjnych obejmujących: a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów, zwane „ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych”, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie assistance, d) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla kierowcy i pasażerów, e) ubezpieczenia szyb samochodowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części został określony w następujących załącznikach do SWZ: 1) Załącznik A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 2) Załącznik B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części 2 3) Załącznik C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części 3 4) Załącznik D do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części 4 5) Załącznik E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Części 5 Zamówienie zostało podzielone na pięć części: 1. Część 1 Ubezpieczenia mienia i OC 1) Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych. 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 3) Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem, rabunku i wandalizmu. 4) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz z tytułu posiadania mienia. 2. Część 2 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej z tytułu prowadzenia działalności oraz z tytułu posiadania mienia. 3. Część 3 Ubezpieczenie NNW strażaków 1) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczych straży pożarnych. 2) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. 4. Część 4 Ubezpieczenie pojazdów 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie AUTO-CASCO. 3) Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów. 4) Ubezpieczenie Assistance. 5) Ubezpieczenie szyb samochodowych. 5. Część 5 Ubezpieczenie pojazdów OSP 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mecha-nicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie AUTO-CASCO. 3) Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów.
Interne Kennung: PZP.271.1.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Ubezpieczenia mienia i OC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: 1) Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych. 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 3) Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem, rabunku i wandalizmu. 4) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz z tytułu posiadania mienia.
Interne Kennung: PZP.271.1.22.2026 - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PrZamPubl. Szczegółowe warunki, zakres oraz sposób wykonania prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy dla Części 1, stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nadwyżkowej z tytułu prowadzenia działalności oraz z tytułu posiadania mienia.
Interne Kennung: PZP.271.1.22.2026 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Ubezpieczenie NNW strażaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: 1) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotni-czych straży pożarnych. 2) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Interne Kennung: PZP.271.1.22.2026 - Część 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PrZamPubl. Szczegółowe warunki, zakres oraz sposób wykonania prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy dla Części 3, stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Ubezpieczenie pojazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie AUTO-CASCO. 3) Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów. 4) Ubezpieczenie Assistance. 5) Ubezpieczenie szyb samochodowych.
Interne Kennung: PZP.271.1.22.2026 -Część 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PrZamPubl. Szczegółowe warunki, zakres oraz sposób wykonania prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy dla Części 4, stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Ubezpieczenie pojazdów OSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: 1) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów. 2) Ubezpieczenie AUTO-CASCO. 3) Ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów.
Interne Kennung: PZP.271.1.22.2026 - Część 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PrZamPubl. Szczegółowe warunki, zakres oraz sposób wykonania prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy dla Części 5, stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PZP.271.1.22.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: PZP.271.1.22.2026 - Część 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: PZP.271.1.22.2026 - Część 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: PZP.271.1.22.2026 - Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Część 4 Ubezpieczenie pojazdów
Identificador interno: PZP.271.1.22.2026 -Część 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: PZP.271.1.22.2026 - Część 5