615643-2023 - Ergebnis
Niederlande – Lehrmaterial – Lockers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lockers
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van lockers en een lockermanagementsysteem voor de locaties die binnen de overeenkomstperiode behoefte hebben aan nieuwe lockers. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/0601RN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zes maal één jaar