615643-2026 - Wettbewerb
Lettland – Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung – Skolēnu mācību snieguma ietekmējošo faktoru monitoringa risinājuma izstrāde un ieviešana
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skolēnu mācību snieguma ietekmējošo faktoru monitoringa risinājuma izstrāde un ieviešana
Beschreibung: Skolēnu mācību snieguma ietekmējošo faktoru monitoringa risinājuma izstrāde un ieviešana
Interne Kennung: IZM 2026/18/AK/ AIKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Skolēnu un skolotāju labbūtības anketēšanas īstenošana 2026./2027. mācību gadā
Los: LOT-0002
Titel: Pētniecībā balstīta un metodiski pamatota instrumenta izstrādāšanai skolēna ģimenes sociāli ekonomiskā statusa noteikšanai