See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatie en onderhoud van software voor afspraakbeheer en klantgeleiding (Stad Mechelen)
Beschreibung: Implementatie en onderhoud van software voor afspraakbeheer en klantgeleiding (Stad Mechelen)
Interne Kennung: PPP001-2249/5556/2025-OO-ICT-1338
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-OO-ICT-1338_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Aankoop van hardware: (ticket-)printer en begeleidingsscherm en eventueel bijhorende software voor klantgeleiding Onderhoud en ondersteuning van hardware: (ticket-)printer en begeleidingsscherm en eventueel bijhorende software voor klantgeleiding) Vereiste opties (Aankoop van hardware: afspraak of aanmeldzuil en eventueel bijhorende software voor klantgeleiding Onderhoud en ondersteuning van hardware: afspraak of aanmeldzuil en eventueel bijhorende software voor klantgeleiding)