2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alytaus Šaltinių progimnazijos, Lauko g. 23, stadiono rekonstravimo projekto parengimo su projekto vykdymo priežiūra paslaugos
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Alytaus Šaltinių progimnazijos, Lauko g. 23, stadiono rekonstravimo projekto parengimo su projekto vykdymo priežiūra paslaugas. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Pirkimo apimtys, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 4 priede
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0