615672-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Möbel – Dobava in montaža notranje opreme za nadzidavo in Satelitski urgentni center (SUC) v ZD Grosuplje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava in montaža notranje opreme za nadzidavo in Satelitski urgentni center (SUC) v ZD Grosuplje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava in montaža notranje opreme za nadzidavo in Satelitski urgentni center (SUC) v ZD Grosuplje. Dobavi in montira se tipska oprema prostorov (stoli, omare, regali), delovne in pisarniške mize in dodatna oprema v sklopu miz, pohištvena oprema javnih in pomožnih prostorov, zaščitni elementi sten in vrat, pohištvena oprema zdravstvenih prostorov – oprema po naročilu ter drobna oprema in drobna sanitarna oprema (milniki, podajalniki itd.).
Interne Kennung: 351-0770/2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 551749