615684-2023 - Wettbewerb
Belgien – Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch – Leveren, plaatsen en indienststellen van een vaatwasmachine met sorteertafel en toebehoren voor keuken campus Aalst
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren, plaatsen en indienststellen van een vaatwasmachine met sorteertafel en toebehoren voor keuken campus Aalst
BeschreibungLeveren, plaatsen en indienststellen van een vaatwasmachine met sorteertafel en toebehoren voor keuken campus Aalst
Interne Kennung10/9/2023 3:20 PM 3PID255 EC2022/031/255 Vaatwasinstallatie keuken Aalst
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensopenbare procedure
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEC2022/031/255 Vaatwasinstallatie keuken Aalst
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Optionen
Beschreibung der OptionenVereiste opties (Vereist aan te bieden opties: - Afbraak van de bestaande installatie (zie III.1) - Tijdelijke wasplaats tijdens de duur van de werken (zie III.1) - Toebehoren: vloerroosters afmetingen ca. 40x40cm (zie III.6.2) - Toebehoren: vloerroosters afmetingen ca. 30x150cm (zie III.6.2) - Toebehoren: vloerroosters afmetingen ca.60x600cm (zie III.6.2) - Toebehoren: dampkappen (zie III.6.3) - Preventief onderhoudscontract (zie III.9) - Omnium onderhoudscontract (zie III.9))