2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług w zakresie napraw i likwidacji szkód w sprzęcie transportowym KWP w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług napraw i likwidacji szkód w sprzęcie transportowym KWP w Szczecinie. Usługi napraw realizowane będą w miarę powstałych bieżących zdarzeń (kolizji, uszkodzeń, zdarzeń losowych, dewastacji), występujących w sprzęcie transportowym Zamawiającego. Zakres usług obejmuje naprawy gotówkowe oraz bezgotówkowe rozliczane z OC sprawcy zdarzenia. Naprawy gotówkowe płatne przez Zamawiającego zostały ujęte w dwóch częściach tj. Wydział Transportu w Szczecinie oraz Wydział Transportu w Koszalinie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 2.1-2.2 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: ZZ-2380-94/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112110 Karosseriereparatur für Fahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: nazwa: Świadczenie usług napraw i likwidacji szkód sprzętu transportowego Wydział Transportu SWT w Szczecinie
Interne Kennung: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: nazwa: Świadczenie usług napraw i likwidacji szkód sprzętu transportowego Wydział Transportu SWT w Koszalinie
Interne Kennung: LOT-0002