615697-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych z terenu Gminy Ryglice, Cz. I-II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych z terenu Gminy Ryglice, Cz. I-II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Ryglice w podziale na dwie części: 1) odbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ryglice oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ryglicach - szacowana ilość odpadów: 1960Mg 2) odbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych z terenu gminy Ryglice - szacowana ilość odpadów: 75 Mg Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania określony jest w SWZ i jej załącznikach, tj.: wzorach umów oraz regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ryglice, uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów.
Interne KennungRI.271.1.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I. Odbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ryglice oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ryglicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Ryglice, tj.: — odbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ryglice oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ryglicach, — wyposażenie nieruchomości zamieszkałych (gospodarstw domowych) w pojemniki do gromadzenia stałych odpadów komunalnych – dzierżawa pojemników przez Wykonawcę na okres trwania umowy, — dostarczanie do nieruchomości zamieszkałych (gospodarstw domowych) worków do selektywnej zbiórki stałych odpadów komunalnych. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór z posesji, indywidualnie od każdego gospodarstwa domowego całej masy stałych odpadów komunalnych zarówno niesegregowanych (zmieszanych) jak i gromadzonych w sposób selektywny oraz transport i zagospodarowanie odebranych odpadów poprzez osiągnięcie poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o czym mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity: Dz. U. z 2025 r., poz. 733), Uchwale Nr XXXIV/510/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie wykonania ,,Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego na lata 2016-2022" (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2017 r., poz. 2264 ze zm.) oraz przepisach obowiązującego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ryglice. Przedmiot zamówienia obejmuje również odbiór całej masy stałych odpadów komunalnych posegregowanych, dostarczonych przez mieszkańców gminy Ryglice do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zlokalizowanego pod adresem ul. A. Mickiewicza 27 w miejscowości Ryglice, transport i zagospodarowanie odebranych odpadów poprzez osiągnięcie poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o czym mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity: Dz. U. z 2025 r., poz. 733), Uchwale Nr XXXIV/510/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 27 marca 2017r. w sprawie wykonania ,,Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego na lata 2016-2022" (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2017 r., poz. 2264 ze zm.) oraz przepisach obowiązującego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ryglice. Gospodarstwa domowe - odbiór z posesji: szacunkowa ilość odpadów przewidziana do zbiórki, transportu i zagospodarowania wynosi w roku 2026 około 1 780 Mg/12 miesięcy, w tym około 890 Mg stanowić będą odpady segregowane. Gospodarstwa domowe -Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ryglicach: szacunkowa ilość odpadów przewidziana do zbiórki, transportu i zagospodarowania wynosi około 180 Mg / 12 miesięcy. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania określony jest w SWZ oraz jej załącznikach, tj.: wzorze umowy oraz regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ryglice, uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów.
Interne KennungRI.271.1.7.2025, Cześć I zamówienia
LosLOT-0002
TitelCzęść II. Odbieranie, transport i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych z terenu Gminy Ryglice
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odebranych stałych odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) jak i gromadzonych w sposób selektywny, poprzez osiągnięcie odpowiednego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, oraz w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o czym mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity: Dz. U. z 2025 r., poz. 733), następujących stałych odpadów komunalnych terenu Gminy Ryglice: - segregowanych i niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z Urzędu Miejskiego w Ryglicach, ul. Rynek 9, - niesegregowanych (zmieszanych) z płyty rynku i ulic w miejscowości Ryglice, oraz z centrów wsi ulic w poszczególnych sołectwach w Gminie Ryglice, - niesegregowanych (zmieszanych) z przystanków komunikacyjnych zlokalizowanych na terenie Gminy Ryglice, - niesegregowanych (zmieszanych) z Cmentarza Komunalnego w miejscowości Ryglice przy ul. 11 listopada, - segregowanych i niesegregowanych (zmieszanych) z placu targowego w Ryglicach, przy ul. Tarnowskiej, - segregowanych i niesegregowanych z remizy OSP w miejscowości Ryglice, Zalasowa, Wola Lubecka, Lubcza, Kowalowa. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne przeznaczone do składowania, należy przekazać do odpowiednich instalacji komunalnych (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa). Szacunkowa ilość stałych odpadów komunalnych przewidziana do zbiórki, transportu i zagospodarowania wynosi: 75,00 Mg/12 miesięcy, w tym: - Urząd Miejski w Ryglicach: około 10,00 Mg/rok, w tym: papier – około 2,00 Mg/rok; szkło - około 2,00 Mg/rok, tworzywa sztuczne, metale – około 1,00 Mg/rok, niesegregowane (zmieszane) - około 4,905 Mg/rok, tonery - około 0,095 Mg/rok; - płyta rynku i ulice w miejscowości Ryglice, centra wsi i ulice w poszczególnych sołectwach w Gminie Ryglice oraz przystanki komunikacyjne zlokalizowane na terenie Gminy Ryglice: około 10,00 Mg/rok; - Cmentarz Komunalny w miejscowości Ryglice przy ul. 11 listopada: około 49,00 Mg/rok; - plac targowy przy ul. Tarnowskiej w Ryglicach: około 5,00 Mg/rok, w tym: papier, tekstylia – około 0,50 Mg/rok; szkło – około 1,50 Mg/rok, tworzywa sztuczne, metale – około 0,25 Mg/rok, niesegregowane (zmieszane) – około 2,75 Mg/rok; remizy OSP w miejscowości Ryglice, Zalasowa, Wola Lubecka, Lubcza, Kowalowa – około 1,00 Mg/rok, w tym: papier – około 0,10 Mg/rok; szkło – około 0,50 Mg/rok, tworzywa sztuczne, metale – około 0,10 Mg/rok, niesegregowane (zmieszane) – około 0,30 Mg/rok. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania określony jest w SWZ oraz jej załącznikach, tj.: wzorze umowy oraz regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ryglice, uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów.
Interne KennungRI.271.1.7.2025, Część II zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe