2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbahnění sedimentační nádrže v k. ú. Sojovice - 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této sektorové veřejné zakázky je odbahnění kalové sedimentační nádrže v k.ú. Sojovice (dále též „nádrž“), kterou provozuje zadavatel a která je ve vlastnictví společnosti Zdroj pitné vody Káraný, a.s., IČO: 26496402, se sídlem Řásnovka 770/8, 11000 Praha 1. Součásti plnění bude taktéž: - těžba, vysušení formou odvodnění/odstředění a odvoz sedimentu, - uložení sedimentu dle platné legislativy, - odběr vzorků a analýza sedimentu dle zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, v platném znění, - zaměření mocnosti sedimentu před a po zahájení prací v každém roce těžby, - zpracování dílčí zprávy a závěrečné zpráva. Celkový předpokládaný objem kalu: 15 000 t, těžba bude z provozních důvodů rozložena do 5 let (tj. 5 samostatných etap × 3 000 t). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90450000 Reinigung von Faulbecken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VK-VZA-Odbahnění sedimentační nádrže