2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa siedziby Zarządu Dróg Powiatowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa siedziby Zarządu Dróg Powiatowych wraz z infrastrukturą techniczną. W ramach przedmiotowego zamierzenia na terenie części działek nr ewid. 143206_5.0030.5/16 położonych w Ożarowie Mazowieckim, gmina Ożarów Mazowiecki należy wykonać: •roboty budowlane związane z budową budynku socjalno-biurowego, budynku warsztatowo-garażowego, budynku magazynu soli, wiat, zasieków zadaszonych i niezadaszonych; •roboty budowlane związane z budowa nowych przyłączy; •budowa zbiorników bezodpływowych na ścieki; •budowa zbiornika retencyjnego; •budowa zbiornika ppoż; •roboty wykończeniowe w/wym budynków wraz z instalacjami wewnętrznymi oraz częściowym wyposażeniem; •dostawa i montaż instalacji OZE (fotowoltaika, pompa ciepła); •dostawa i montaż stacji pogodowej, wagi samochodowej, masztów flagowych, agregatu prądotwórczego; •roboty drogowe (parkingi, chodniki, drogi dojazdowe, ogrodzenie, szlabany, bramy) zgodnie z PZT; •częściowa wycinka drzew i zakrzaczeń, nasadzenia zastępcze zgodnie z PZT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 12 do SWZ. Realizacja całego zadania została podzielona na roboty budowlane realizowane w ramach zamówienia podstawowego oraz prawa opcji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45313100 Installation von Aufzügen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45313100 Installation von Aufzügen, 45421000 Bautischlerarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający realizując prawo opcji może zlecić Wykonawcy wykonanie n/wym prac: • Budowa budynku socjalno-biurowego; • Instalacje elektryczne wewnętrzne budynku socjalno-biurowego; • Instalacje zewnętrzne elektryczne, niskoprądowe; • Instalacje sanitarne wewnętrzne budynku socjalno-biurowego; • Instalacja deszczowa budynku socjalno-biurowego; • Zagospodarowanie terenu; • Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii; • Przesuwne regały na akta – 27 szt. Szczegóły dotyczące zakresu robót do wykonania zostały określone w SWZ. Prawo opcji może być uruchomione trzykrotnie do wysokości środków finansowych określonych w §6 ust 1 pkt b, oraz w zakresie określonym powyżej. Prawo opcji może być uruchomione w terminie od 8 do 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 2. Realizacja prawa opcji będzie przebiegać w następujący sposób: a) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o woli skorzystania z prawa opcji pisemnie, na co najmniej tydzień przed planowanym terminem wdrożenia prawa opcji; b) Zamawiający wraz z informacją, o której mowa w lit a) powyżej przekaże pisemne oświadczenie o wdrożeniu zamówienia objętego prawem opcji do wykonania. Wykonawca na wezwanie Zamawiającego zaktualizuje harmonogram rzeczowo – finansowy o prace związane z realizacji zadania objętego prawem opcji. 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie z tytułu wykonania zamówienia objętego prawem opcji zgodne z ofertą Wykonawcy. 4. Postanowienia Umowy w przypadku skorzystania z prawa opcji będzie się stosować odpowiednio. 5. Przed wdrożeniem zamówienia objętego prawem opcji Wykonawca wniesie zabezpieczenie należytego wykonania umowy, stanowiące 5% wynagrodzenia brutto za wykonanie prawa opcji. Zabezpieczenie zostanie zwrócone Wykonawcy na takich samych zasadach jak dla zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji w sytuacji gdy zaistnieje taka potrzeba oraz gdy posiadać będzie środki na sfinansowanie zamówienia w zakresie objętym opcją. 7. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest prawem Zamawiającego i nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy zgodnie z prawem opcji określonym w Opisie przedmiotu zamówienia.