See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van bedrijfskleding voor de buitendienst - Gemeente Leeuwarden
Beschreibung: De Gemeente Leeuwarden is voornemens om middels deze Europese aanbesteding per 1 september 2025 opnieuw een Raamovereenkomst te sluiten voor de levering van bedrijfskleding voor de buitendienst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding ''levering van bedrijfskleding voor de buitendienst" ten behoeve van de gemeente Leeuwarden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000