See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor levering van machine voor lasertextureren
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Overheidsopdracht voor de aankoop van een 5-assige laser textureer machine. Toelichting: Deze opdracht behelst de levering en inbedrijfname van een 5-assige laser textureer machine met inbegrip van de software die de programmering mogelijk maakt, alsook de bedieningsopleiding aan 4 toekomstige gebruikers. Machine en software op te leveren volgens specificatie opgenomen in het bestek (zie deel III Technische bepalingen).
Interne Kennung: Mo-Thor
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38636110 Industrielaser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mo-Thor - 1
Interne Kennung: 1
615726-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Mo-Thor
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38636110 Industriële lasers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Mo-Thor - 1
Interne identificatiecode: 1