615729-2023 - Wettbewerb
Belgien – Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Levering van dranken voor diverse gemeentelijke accommodaties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van dranken voor diverse gemeentelijke accommodaties
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Levering van dranken voor diverse gemeentelijke accommodaties. De gemeente Putte heeft een aantal locaties waar dranken geserveerd worden. Zij schrijft hiertoe een bestek uit, zodat de diverse verenigingen die hierin gehuisvest zijn, een beroep kunnen doen op het door de gemeente Putte onderhandelde drankencontract. Het is hierbij de bedoeling dat de gemeente zal optreden als opdrachtgever, maar de facturatie zal gebeuren aan de verschillende bestellende entiteiten. De gemeente is geenszins aansprakelijk voor de betaling van deze facturen. De afrekening per kwartaal van de eventuele korting op basis van de omzet, zal echter volledig ten goede komen van de gemeente Putte. Zij zal zelf een systeem hanteren om deze korting door te storten naar de diverse bestellende verenigingen. De opsommingen, aantallen en omschrijvingen in dit bestek zijn niet limitatief. In de prijsopgave werden de voornaamste afgenomen producten van de jaren 2020-2022 genomen. Voor de berekening van de vermoedelijke hoeveelheid werd dit gemiddelde doorgetrokken over de looptijd van deze opdracht. Ze worden enkel ter indicatie en bij wijze van inlichting verstrekt. De gemeente behoudt zich het recht voor om van de gegeven inlichtingen af te wijken naargelang de noodwendigheden. In geval van afwijking kan er geen aanspraak gemaakt worden op schadevergoeding. Volgende accommodaties vallen onder het contract: a) Gemeentehuis van Putte, Gemeenteplein 1; b) Bijgebouwen van de gemeente Putte (kinderopvangen, academie, magazijn en bibliotheek); c) Het dienstencentrum van het OCMW; d) Het complex Klein Boom, omvattende de polyvalente zaal, vergaderzalen, cafetaria hal 1, 2 en 4; e) De bijgebouwen van het AGB Privé Domein Putte: Gemeenschapslokaal Grasheide; f) De chalet van de Heemkring “het molenijzer” op de Ixenheuvel; g) De chalet van de tennisclub op de Ixenheuvel; h) De chalet van de wipmaatschappij in het recreatiegebied aan de Tinstraat; i) Het lokaal van fanfare “Deugd Verheft” in de Mr. Van Der Borghtstraat 93. j). Wipmaatschappij Beerzel Dorp (aan de Diepestraat) Het contract neemt een aanvang op 01 januari 2024 en zal eindigen op 31 december 2027.
Interne Kennung: 10/9/2023 11:00 AM 3PID1181 2023-400
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Levering van dranken voor diverse gemeentelijke accommodaties
Interne Kennung: 2023-400
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 03112000 Rohtabak
Los: LOT-0002