See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aktualizacji oprogramowania specjalistycznego dedykowanego informatyce śledczej na potrzeby informatyki śledczej w Krajowej Administracji Skarbowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktualizacji oprogramowania specjalistycznego dedykowanego informatyce śledczej na potrzeby informatyki śledczej w Krajowej Administracji Skarbowej.
Vorherige Bekanntmachung: 374378-2025
Interne Kennung: 1601-ILZ.260.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa licencji aktualizacyjnych do zakupionych zestawów UFED 4PC (firmy Cellebrite) – 8szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji aktualizacyjnych do zakupionych zestawów UFED 4PC (firmy Cellebrite) – 8szt.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa licencji aktualizacyjnych narzędzia XRY Complete (firmy MSAB) – 4 szt.
Beschreibung: Część 2 zamówienia stanowi dostawa licencji aktualizacyjnych narzędzia XRY Complete (firmy MSAB) – 4 szt.
Interne Kennung: Częsć 2
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa licencji aktualizacyjnych specjalistycznego oprogramowania dedykowanego informatyce śledczej
Beschreibung: Część 3 zamówienia stanowi dostawa licencji aktualizacyjnych specjalistycznego oprogramowania dedykowanego informatyce śledczej: a) licencja aktualizacyjna narzędzia X-ways Forensic – 15 szt.; b) licencja aktualizacyjna narzędzia X-ways Forensic – 2 szt.; c) licencja aktualizacyjna oprogramowania Recon ITR – 16 szt.; d) licencja aktualizacyjna narzędzia SUMURI RECON LAB – 1 szt.; e) licencja aktualizacyjna narzędzia Atola Forensic – 1 szt.
Interne Kennung: Cześć 3
Menge: 35 Stück