615742-2026 - Wettbewerb
Slowakei – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Systémová a aplikačná podpora Informačného systému CPV a LMS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systémová a aplikačná podpora Informačného systému CPV a LMS
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečiť efektívne poskytovanie služieb systémovej podpory a služieb aplikačného rozvoja a údržby informačného systému centrálneho plánu vzdelávania (ďalej ako „IS CPV“) a informačného systému Learning Management System (ďalej ako „IS LMS“) a virtuálnej učebne Learning Management System (ďalej ako „VU LMS“) (ďalej spolu aj ako „IS“) za účelom zabezpečenia jeho riadnej prevádzkyschopnosti a úprav funkcionalít tak, aby verejný obstarávateľ mohol splniť svoje zákonné povinnosti, a aby mohla byť zabezpečená sústavná a kontinuálna prevádzka IS. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky a v časti B.2 Súťažných podkladov – Zmluva o poskytovaní systémovej a aplikačnej podpory informačného systému CPV a LMS
Interne Kennung: 125/2026-NLZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečiť efektívne poskytovanie služieb systémovej podpory a služieb aplikačného roz-voja a údržby informačného systému centrálneho plánu vzdelávania (ďalej ako „IS CPV“) a informačného systému Learning Management System (ďalej ako „IS LMS“) a virtuálnej učebne Learning Management System (ďalej ako „VU LMS“) (ďalej spolu aj ako „IS“) za účelom zabezpečenia jeho riadnej prevádzkyschopnosti a úprav funkcionalít tak, aby verejný obstarávateľ mohol splniť svoje zákonné povinnosti, a aby mohla byť zabezpečená sústavná a kontinuálna prevádzka IS. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky a v časti B.2 Súťažných podkladov – Zmluva o poskytovaní systémovej a aplikačnej podpory informačného systému CPV a LMS