2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING VAN ANALOGE EN DIGITALE HOPPINZUILEN EN SCHUILHUISJES TYPE D VIA AANKOOPCENTRALE VOOR HOPPINPUNTEN EN TOEGANKELIJKE BUSHALTES IN PROVINCIE OOST-VLAANDEREN EN DEEL PROVINCIE ANTWERPEN
Beschreibung: Levering en plaatsing van digitale en analoge Hoppinzuilen en schuilhuisjes type D via Aankoopcentrale voor Hoppinpunten en toegankelijke bushaltes in provincie Oost-Vlaanderen en deel provincie Antwerpen
Interne Kennung: REG0750-08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113000 Straßenbaumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren, plaatsen en onderhouden analoge en digitale Hoppinzuilen
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Leveren, plaatsen en onderhouden schuilhuisjes type D
Interne Kennung: 2