2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní stadion - malá hala
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba objektu malé haly, která bude sloužit jako tréninkový zimní stadion doplňující funkci stávajícího velkého zimního stadionu v Olomouci. Navrhovaná stavba má sloupový konstrukční systém, nosné sloupy, průvlaky a střešní vazníky. Ty jsou nad zázemím prefabrikované z vyztuženého betonu, výjimkou jsou velké střešní vazníky nad ledovou plochou, které jsou ocelové. Opláštění je tvořeno sendvičovými panely s předsazenou fasádou - na štítových stěnách z hliníkových lamel, boční stěny jsou opatřeny předsazenou fasádou z vlnitého plechu. Na všech fasádách je umístěno pásové prosklení různých výšek. Samotné zastřešení bude tvořené trapézovým plechem s hydroizolačním a tepelně izolačním souvrstvím, nad zázemím je nosná vrstva tvořena prefabrikovanými betonovými panely a střecha je opatřena vegetačním souvrstvím a extenzivní zelení. Na střeše bude instalována technologie FVE (celkový výkon 22 kWp). Řešený objekt má zastavěnou plochu 3 946,5 m2 a obestavěný prostor 54 302 m3. Výška hřebene hlavní hmoty je + 12,410 m. Ledová plocha 26×60 m je tvořena chlazenou železobetonovou deskou, chlazení ledové plochy je přímé se čpavkem. Založení objektu je navrženo pomocí hlubinného zakládání - pilot. Součástí stavby bude mimo jiné vybudování parkoviště o kapacitě 63 parkovacích stání a promenády - plochy pro pěší mezi stávajícím zimním stadionem a nově budovanou malou halou. Před zahájením stavebních prací musí být provedena přeložka technologického kanálu pro chlazení ledové plochy sousedního zimního stadionu. Tato veřejná zakázka bude zadávána v samostatném zadávacím řízení. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace, např. projektové dokumentace, soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, návrhu smlouvy, atd.
Interne Kennung: 26130
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212224 Bau von Stadien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212211 Bau von Eislaufbahnen, 42123300 Kompressoren für Kältemaschinen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podrobnosti jsou uvedeny v návrhu smlouvy o dílo.