615754-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Reagenzien – Dostawa odczynników laboratoryjnych na potrzeby niekomercyjnego badania klinicznego (DRAGONFLY)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników laboratoryjnych na potrzeby niekomercyjnego badania klinicznego (DRAGONFLY)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych na potrzeby niekomercyjnego badania klinicznego (DRAGONFLY). Przedmiot zamówienia wykonywany jest w ramach projektu pod nazwą: „Evaluation of the safety and efficacy of mifamurtide versus standard treatment with sorafenib in patients with high-risk osteosarcoma / Ocena bezpieczeństwa i skuteczności mifamurtydu w porównaniu ze standardowym leczeniem zawierającym sorafenib u pacjentów z mięsakiem kościopochodnym wysokiego ryzyka (DRAGONFLY)”. Zamawiający zgodnie z ustawą z dnia 9 marca 2023 r. o badaniach klinicznych produktów leczniczych stosowanych u ludzi (zwanej dalej także: „Ustawą”) działa jako Sponsor niekomercyjnych badań klinicznych wchodzących w skład w/w Projektu, realizowanego na podstawie Umowy nr 2024/ABM/02/00010-00 o dofinansowanie projektu niekomercyjnego badania klinicznego z dnia 29 sierpnia 2025 roku, zawartej z Agencją Badań Medycznych (zwanej dalej „ABM”).Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na 16 części.Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na dowolną liczbę części. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Zamawiający nie ogranicza Wykonawcom liczby części zamówienia, na które mogą złożyć ofertę. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa stanowiąca zał. nr 2 do SWZ (dla część nr 1-16) oraz wzór umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ. Zam. oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z dn.10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.Szczegółowa klauzula informacyjna RODO została zawarta w SWZ.
Interne KennungA/ZP/SZP.261-43/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33694000 Diagnostika, 33192500 Reagenzgläser, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Odczynniki do fluorymetrycznej oceny stężenia kwasów nukleinowych (DNA, RNA) i oceny żywotności komórek
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa stanowiąca zał. nr 2 do SWZ (dla część nr 1-16) oraz wzór umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1 - Odczynniki do fluorymetrycznej oceny stężenia kwasów nukleinowych (DNA, RNA) i oceny żywotności komórek
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Odczynniki do oceny jakości kwasów nukleinowych na aparacie TapeStation
Interne KennungCzęść nr 2 - Odczynniki do oceny jakości kwasów nukleinowych na aparacie TapeStation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33694000 Diagnostika, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Odczynniki do przygotowania bibliotek na bazie DNA i RNA
Interne KennungCzęść nr 3 - Odczynniki do przygotowania bibliotek na bazie DNA i RNA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33694000 Diagnostika
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Odczynniki i materiały do izolacji DNA, cfDNA i RNA
Interne KennungCzęść nr 4 - Odczynniki i materiały do izolacji DNA, cfDNA i RNA
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Odczynniki do sekwencjonowania następnej generacji i przygotowania bibliotek, w tym do single cell sequencing
Interne KennungCzęść nr 5 - Odczynniki do sekwencjonowania następnej generacji i przygotowania bibliotek, w tym do single cell sequencing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33694000 Diagnostika, 33192500 Reagenzgläser
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Podłoża i roztwory do hodowli komórkowych
Interne KennungCzęść nr 6 - Podłoża i roztwory do hodowli komórkowych
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Medium do długoterminowego przechowywania komórek w -80°C
Interne KennungCzęść nr 7 - Medium do długoterminowego przechowywania komórek w -80°C
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Odczynniki i materiały do dezintegracji i długoterminowego przechowywania tkanki nowotworowej
Interne KennungCzęść nr 8 - Odczynniki i materiały do dezintegracji i długoterminowego przechowywania tkanki nowotworowej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33192500 Reagenzgläser, 33694000 Diagnostika, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Odczynniki do izolacji DNA z krwi na aparacie Chemagic Prepito DNA
Interne KennungCzęść nr 9 - Odczynniki do izolacji DNA z krwi na aparacie Chemagic Prepito DNA
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Plastikowe materiały zużywalne: probówki reakcyjne i końcówki do pipet
Interne KennungCzęść nr 10 - Plastikowe materiały zużywalne: probówki reakcyjne i końcówki do pipet
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Zestaw do naprawy uszkodzeń DNA
Interne KennungCzęść nr 11- Zestaw do naprawy uszkodzeń DNA
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Zestaw do izolacji i oczyszczania DNA oraz RNA
Interne KennungCzęść nr 12 - Zestaw do izolacji i oczyszczania DNA oraz RNA
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Probówki do pobierania krwi przeznaczone do stabilizacji RNA i DNA
Interne KennungCzęść nr 13 - Probówki do pobierania krwi przeznaczone do stabilizacji RNA i DNA
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Plastikowe materiały zużywalne: probówki reakcyjne
Interne KennungCzęść nr 14 - Plastikowe materiały zużywalne: probówki reakcyjne
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 - Odczynniki do immunohistochemii
Interne KennungCzęść nr 15 - Odczynniki do immunohistochemii
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 - Przeciwciała monoklonalne
Interne KennungCzęść nr 16 - Przeciwciała monoklonalne