2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej z zastosowaniem RFID UHF lub równoważnego systemu dla Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej z zastosowaniem RFID UHF lub równoważnego systemu dla Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 3 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (projekt umowy), Załącznik nr 14 do SWZ (Wymagania do prezentacji próbki).
Vorherige Bekanntmachung: 421506-2026
Interne Kennung: ZP.27.MP.2026 – Pralnia - UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi prania wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 3 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (projekt umowy), Załącznik nr 14 do SWZ (Wymagania do prezentacji próbki).