2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie sygnalizacji świetlnych, przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych zarządzanych przez GDDKiA Oddział w Katowicach Rejon Wysoki Brzeg z podziałem na dwa zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu sygnalizacji świetlnych, przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych w należytym stanie. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części (dalej również jako „zadania” lub "część"): Zadanie nr 1 – pn. Bieżące utrzymanie sygnalizacji świetlnych Zakres zadania nr 1 z obejmuje w szczególności: a) Przeglądy, konserwacje i bieżące utrzymanie sygnalizacji świetlnych w ramach wynagrodzenia ryczałtowego; b) remonty, modernizacje i usuwanie awarii sygnalizacji świetlnych, o których mowa w Katalogu usług; c) naprawy sygnalizacji świetlnych inne niż wymienione w pkt a) i b). Zadanie nr 2 - pn. Bieżące utrzymanie przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych Zakres zadania nr 2 z obejmuje w szczególności: a) Przeglądy, konserwacje i bieżące utrzymanie przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych, w ramach wynagrodzenia ryczałtowego; b) remonty, modernizacje i usuwanie awarii przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych, o których mowa w Katalogu usług; c) naprawy przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych, inne niż wymienione w pkt a) i b). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ. 3. Szacunkowa wartość zamówienia pomiędzy 140 000 euro 10 mln euro. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1) lit. a i b, pkt 2) i pkt 7) lit. a-d rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen, 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung, 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen, 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie sygnalizacji świetlnych
Beschreibung: Zadanie nr 1 – pn. Bieżące utrzymanie sygnalizacji świetlnych Zakres zadania nr 1 z obejmuje w szczególności: a) Przeglądy, konserwacje i bieżące utrzymanie sygnalizacji świetlnych w ramach wynagrodzenia ryczałtowego; b) remonty, modernizacje i usuwanie awarii sygnalizacji świetlnych, o których mowa w Katalogu usług; c) naprawy sygnalizacji świetlnych inne niż wymienione w pkt a) i b).
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.29.2026/zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen, 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Bieżące utrzymanie przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych
Beschreibung: Zadanie 2 - pn. Bieżące utrzymanie przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych Zakres zadania nr 2 z obejmuje w szczególności: a) Przeglądy, konserwacje i bieżące utrzymanie przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych, w ramach wynagrodzenia ryczałtowego; b) remonty, modernizacje i usuwanie awarii przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych, o których mowa w Katalogu usług; c) naprawy przepompowni wód deszczowych oraz agregatów prądotwórczych, inne niż wymienione w pkt a) i b).
Interne Kennung: OKA.D-3.2421.29.2026/zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen, 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
Additional classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services, 50610000 Repair and maintenance services of security equipment, 50511100 Repair and maintenance services of liquid pumps, 50532300 Repair and maintenance services of generators, 50511100 Repair and maintenance services of liquid pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services, 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 50511100 Repair and maintenance services of liquid pumps, 50532300 Repair and maintenance services of generators