See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: • Część pierwsza: drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe (STREFA I) • Część druga: drogi gminne (STREFA II) • Część trzecia: drogi gminne (STREFA III) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: F.271.55.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce -drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe (STREFA I)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce - Część pierwsza: drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe (STREFA I). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: F.271.55.2026/część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce -drogi gminne (STREFA II)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce - Część druga: drogi gminne (STREFA II) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: F.271.55.2026/część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce -drogi gminne (STREFA III)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie dróg publicznych i przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Siedlce - Część trzecia: drogi gminne (STREFA III) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: F.271.55.2026/część III
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: F.271.55.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: F.271.55.2026/część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: F.271.55.2026/część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: F.271.55.2026/część III