See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RADOVI NA GRADNJI CENTRA ZA STARIJE OSOBE ARŽANO
Beschreibung: Radovi obuhvaćaju kompletnu izgradnju zgrade - Centar za starije osobe Aržano, a sve sukladno projektnoj dokumentaciji i troškovniku koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Tehničke specifikacije predmeta nabave određene su Troškovnikom, Glavnim i Izvedbenim projektima, Elaboratima i uputama ove Dokumentacije, a koje je Naručitelj stavio na raspolaganje potencijalnim ponuditeljima. Svi radovi koji su predmet nabave trebaju se izvoditi proizvodima (materijalima) u skladu s projektnom dokumentacijom te troškovnicima definiranim svojstvima koje moraju imati građevni proizvodi i pozitivnim propisima kojima je predmetna materija regulirana, prvenstveno u skladu s važećim Zakonom o gradnji, Zakonom o građevinskim proizvodima, Zakonom o zaštiti okoliša, Zakonom o zaštiti na radu, Zakonom o zaštiti od buke, Zakonom o zaštiti od požara, te drugim važećim tehničkim propisima i priznatim tehničkim pravilima iz područja gradnje, za što treba predočiti odgovarajuće dokaze u vrijeme gradnje.
Interne Kennung: EVV 13/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Radovi obuhvaćaju kompletnu izgradnju zgrade - Centar za starije osobe Aržano, a sve sukladno projektnoj dokumentaciji i troškovniku koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.