2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli konferencyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli konferencyjnych tj. stołu konferencyjnego (ilość 1 szt.) oraz krzeseł konferencyjnych (ilość 6 szt.).
Interne Kennung: BAI.272.89.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołu konferencyjnego wraz z 6-ma krzesłami do Oddziału do spraw Współpracy Terytorialnej w Wydziale Rozwoju i Współpracy Terytorialnej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel