2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizace traťového úseku Hradec Králové (mimo) - Týniště nad Orlicí (mimo)“ - ENERGETIKA
Beschreibung: Investiční akce je rozdělena celkem na tři samostatné zakázky – Infrastruktura, Energetika a Zabezpečovací a sdělovací zařízení, které tvoří jeden funkční celek. Předmětem této zakázky je zhotovení stavby „Modernizace traťového úseku Hradec Králové (mimo) – Týniště nad Orlicí (mimo) – Energetika“ (dále jen „Energetika“). Základní předmět Díla pro část Energetika je definována seznamem objektů, které jsou uvedeny v příloze 7.1.1. Zvláštních technických podmínek (Díl 2, Část 8 Zadávací dokumentace). Bližší specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 126412/2026-SŽ-GŘ-O7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232221 Umspann-Unterstation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny ve smlouvě. Vyhrazenou změnou závazku je zejména doměření množství položky ve Výkazu výměr podle článku 12 Smluvních podmínek, jejíž množství nebylo předmětem Variace podle článku 13 Smluvních podmínek. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitů pro změny podle § 222 ZZVZ. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení Veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými smlouvou podle článku 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, smluvní cena sjednaná ve smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Vyhrazenou změnou je i výhrada změny dodavatele dle čl. 14 těchto Pokynů či dle příslušných ustanovení smlouvy. Vyhrazenou změnou závazku je prodloužení doby splatnosti daňových dokladů a stanovených termínů plnění, pokud k nim dojde v případech a v rozsahu stanoveném ve Smlouvě o dílo, stejně jako vypořádání finančních nároků obou smluvních stran v rámci uplatněných claimů. Změnu závazku v souladu s § 100 odst. 1 a 2 a § 222 odst. 1 a 10 písm. a) ZZVZ, v souladu s Pod-článkem 1.14 a 15.2 písm. n) Smluvních podmínek, spočívající v oprávnění učinit změnu ve složení Zhotovitele.