615860-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Změna trakční soustavy v ŽST Beroun - Změna trakční soustavy v úseku Praha Radotín (mimo) - Králův Dvůr (mimo) - (D5)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZměna trakční soustavy v ŽST Beroun - Změna trakční soustavy v úseku Praha Radotín (mimo) - Králův Dvůr (mimo) - (D5)
BeschreibungPředmětem díla je zhotovení Záměru projektu a Doprovodné dokumentace, Dokumentace pro vydání společného povolení a Projektové dokumentace pro provádění stavby (dále všechny části předmětu Díla ZP+DD+DUSP+PDPS společně označované jako „Dokumentace“) na stavbu „Změna trakční soustavy v ŽST Beroun” je zhotovení: a) Záměru projektu; b) Doprovodné dokumentace; c) Zhotovení Projektové dokumentace pro společné povolení/stavební povolení; d) Zpracování a podání žádosti o vydání společného/stavebního povolení; e) Zhotovení Projektové dokumentace pro provádění stavby. Součástí zakázky je i zajištění posouzení vlivu záměru na životní prostředí ve smyslu zák. č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungČ.j. 5342/2021-SŽ-SSZ-OVZ