Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Optionen:
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Noord-Friesland (NL124)
Land: Niederlande
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Nederland