See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 34/PN/ZP/D/2026 - Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego neurochirurgicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego neurochirurgicznego zwanego dalej towarem lub sprzętem, spełniającego opis i parametry graniczne oraz zgodnego z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz wymaganiami technicznymi, stanowiącymi załącznik nr 1C do SWZ (jeśli dotyczy).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przeprowadzenie przyśpieszenia procedury wynika z art. 138 ust 2 pkt 2 - zachodzi pilna potrzeba udzielenia i skrócenia terminu składania ofert jest uzasadnione. Asortyment określony w postepowaniu przetargowym jest do zapewnienia procedur neurochirurgicznych ratujących zdrowie i życie pacjentów. W poprzednim postępowaniu przetargowym 123/PN/ZP/D/2025, pakiety uwzględniające dany asortyment zostały unieważnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednorazowy sprzęt medyczny neurochirurgiczny
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. OPCJA. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa wzór umowy. 2. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009