See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst voor de levering van uitschuifbare wapenstokken ten voordele van de Geïntegreerde Politie, gestructureerd op twee niveaus, en de politiescholen
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst voor de levering van uitschuifbare wapenstokken ten voordele van de Geïntegreerde Politie, gestructureerd op twee niveaus, en de politiescholen
Interne Kennung: 2027R3002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2027R3002 - 1 - Uitschuifbare wapenstokken
Beschreibung: Uitschuifbare wapenstokken
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2027R3002
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35200000 Equipo para policía
Clasificación adicional (cpv): 35000000 Equipo de seguridad, extinción de incendios, policía y defensa
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: Uitschuifbare wapenstokken
Identificador interno: 1