See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/62/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 767811-2025
Interne Kennung: MSB/PN/62/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Beschreibung: Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 23
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji w SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Beschreibung: Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Produkty lecznicze – umowa na rok
Beschreibung: Produkty lecznicze – umowa na rok
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - Produkty lecznicze – leki z programów RDTL
Beschreibung: Produkty lecznicze – leki z programów RDTL
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 42