615882-2023 - Ergebnis
Niederlande – Werbekleber und -streifen – Europese aanbesteding voor Containerstickers en Signing
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor Containerstickers en Signing
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikte leverancier te vinden voor containerstickers en signing zoals in deze aanbesteding is beschreven. Raming omvang van de leveringen ten behoeve van containerstickers en signing per jaar, bedraagt circa € 48.000,- exclusief 21% BTW.
Interne Kennung: AVA23STI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22459100 Werbekleber und -streifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikte leverancier te vinden. Raming omvang van de leveringen ten behoeve van containerstickers en signing per jaar, bedraagt circa € 48.000,- exclusief 21% BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding kan leiden tot een raamovereenkomst van maximaal 72 maanden.