See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Monitor Integriteit en Veiligheid 2026-2030
Beschreibung: De Monitor Integriteit en Veiligheid is uitgegroeid tot de Monitor zoals we die vandaag de dag de dag kennen. De Monitor wordt elke twee jaar uitgevoerd. Hierbij is zowel aandacht voor de persoonlijke ervaringen van politieke ambtsdragers en overheidsmedewerkers, als voor het beleid op organisatieniveau. Met de uitkomsten worden trends en ontwikkelingen in kaart gebracht. Dit inzicht is van belang met het oog op de verdere beleidsontwikkeling. Het doel van de drie monitors is wederom in kaart brengen in hoeverre agressie, intimidatie en (vermoedens van) integriteitsschendingen voorkomen in het openbaar bestuur en inzichten te verkrijgen om de effectiviteit van het beleid te vergroten. De monitors bestaan uit vragen over beleid, ervaring met en beleving van agressie en geweld en vragen over beleving van integriteit. Zie Beschrijvend document voor de nadere beschrijving. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt € 570.000,- exclusief btw over een looptijd van 4,5 jaar, inclusief de herzieningsclausule. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt. Let op: de gegevens die de omvang van de Opdracht aangeven zijn een indicatie. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 201865002.001.118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: We hebben gekozen voor een openbare procedure. Dit geeft alle potentiële Inschrijvers voldoende tijd en mogelijkheid om een kwalitatief goede Inschrijving in te dienen en zorgt ervoor dat de hele markt de kans krijgt in te schrijven. Deze keuze is hoofdzakelijk gebaseerd op: • omvang van de opdracht; • transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers; • aantal potentiële Inschrijvers; • gewenst eindresultaat; • complexiteit van de opdracht; • type van de opdracht en het karakter van de markt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79720000 Ermittlungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Monitor Integriteit en Veiligheid is uitgegroeid tot de Monitor zoals we die vandaag de dag de dag kennen. De Monitor wordt elke twee jaar uitgevoerd. Hierbij is zowel aandacht voor de persoonlijke ervaringen van politieke ambtsdragers en overheidsmedewerkers, als voor het beleid op organisatieniveau. Met de uitkomsten worden trends en ontwikkelingen in kaart gebracht. Dit inzicht is van belang met het oog op de verdere beleidsontwikkeling. Het doel van de drie monitors is wederom in kaart brengen in hoeverre agressie, intimidatie en (vermoedens van) integriteitsschendingen voorkomen in het openbaar bestuur en inzichten te verkrijgen om de effectiviteit van het beleid te vergroten. De monitors bestaan uit vragen over beleid, ervaring met en beleving van agressie en geweld en vragen over beleving van integriteit. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt € 570.000,- exclusief btw over een looptijd van 4,5 jaar, inclusief de herzieningsclausule. Vanwege bijvoorbeeld politieke, budgettaire, bestuurlijke of organisatorische ontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst is het mogelijk dat de (omvang van de) Opdracht wijzigt. Let op: de gegevens die de omvang van de Opdracht aangeven zijn een indicatie. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de monitor Integriteit en Veiligheid van 2028 en/of 2030 kan het deel van Caribisch Nederland meegenomen worden. Zie voor verdere beschrijving van deze herzieningsclausule het Beschrijvend document.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 201865002.001.118
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79720000 Servicios de investigación (criminológica)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: