2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026r. samochodu ciężarowego przeznaczonego do przewozu kontenerów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026r. samochodu ciężarowego przeznaczonego do przewozu kontenerów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ rozdz. III opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: NO-223/VIII/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück