2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outsourcing služeb spojených s tiskovým prostředím FN Ostrava
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je outsourcing služeb spojených s tiskovým prostředím FN Ostrava a jeho detašovaných pracovišť, tzn. zajištění komplexní správy tiskového prostředí (tzv. Managed Print Services – MPS) spočívající v opravách, údržbě, obměně a správě tiskových zařízení zadavatele, včetně zajišťování výměn tonerů, inkoustů, pásek a dalších spolu souvisejících služeb. Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci (dále jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-27/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD