615966-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa stacji roboczej do obliczeń naukowych na potrzeby Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych w ramach projektu pt. „Elektryczna tomografia pojemnościowa o wysokiej rozdzielczości przestrzennej”, realizowanego w programie OPUS 29
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa stacji roboczej do obliczeń naukowych na potrzeby Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych w ramach projektu pt. „Elektryczna tomografia pojemnościowa o wysokiej rozdzielczości przestrzennej”, realizowanego w programie OPUS 29
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczej do obliczeń naukowych na potrzeby Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych w ramach projektu pt. „Elektryczna tomografia pojemnościowa o wysokiej rozdzielczości przestrzennej”, realizowanego w programie OPUS 29.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.