2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych do zabiegów usunięcia zaćmy oraz chirurgii dróg łzowych dla NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu sp. z o.o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: 1)bieżąca i sukcesywna dostawa i sprzedaż przez Wykonawcę wyrobów medycznych, stosownie do aktualnego zapotrzebowania po stronie Zamawiającego- dotyczy Części Nr 1, Nr 2, Nr 4, Nr 5, Nr 6 i Nr 7. 2)bieżąca i sukcesywna dostawa i sprzedaż przez Wykonawcę wyrobów medycznych, stosownie do aktualnego zapotrzebowania po stronie Zamawiającego wraz z dzierżawą aparatów i wyposażenia– dotyczy Części Nr 8, Nr 13. 3)utworzenie przez Wykonawcę w siedzibie Zamawiającego depozytu wyrobów medycznych oraz stałe jego uzupełnianie – dotyczy Części Nr 3, Nr 9, Nr 10, Nr 11, Nr 12 i sprzedaż Zamawiającemu poszczególnych elementów asortymentu, wchodzącego w zakres przedmiotu umowy, znajdujących się w depozycie, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, za cenę jednostkową określoną w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ( dla Części Nr 13) 3.Zamawiający wymaga, aby oferowany produkt był zarejestrowany jako wyrób medyczny i spełniał wymogi ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z dnia 2024.11.05) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (Medical Devices Regulation) oraz posiadał wymagane przepisami prawa świadectwa rejestracji, atesty, certyfikaty i inne dokumenty dopuszczające przedmiot zamówienia do obrotu i użytkowania na terenie Polski.
Interne Kennung: ZP/26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33731110 Intraokulare Linsen, 33662100 Ophthalmika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1_Akcesoria do operacji zaćmy i witrektomii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danej części.
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0002
Titel: Część 2_Obłożenia
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3_Soczewki 1
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4_Wiskoelastyk
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0005
Titel: Część 5_Akcesoria do powikłanego zabiegu zaćmy
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6_Akcesoria do chirurgii dróg łzowych 1
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7_Akcesoria do chirurgii dróg łzowych 2
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8_Akcesoria do operacji zaćmy i witrektomii kompatybilne z aparatem
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0009
Titel: Część 9_Soczewka jednoogniskowa 1
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10_Soczewka jednoogniskowa 2
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11_Soczewka jednoogniskowa 3
Interne Kennung: ZP/26/2025_Cześć_11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12_Soczewka jednoogniskowa 4
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w „Formularzu asortymentowo-cenowym”, stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ oraz „Opisie przedmiotu zamówienia”, stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13_Akcesoria do operacji zaćmy kompatybilne z aparatem
Interne Kennung: ZP/26/2025_Część_13