615983-2023 - Wettbewerb
Belgien – Kantinen- und Verpflegungsdienste – Raamovereenkomst - catering studentenrestaurants en kleine events op campussen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst - catering studentenrestaurants en kleine events op campussen
Beschreibung: UC Leuven Limburg Hogeschool UCLL biedt 18 professionele bacheloropleidingen, 13 bachelor-na-bachelor opleidingen, 16 graduaten en 33 Postgraduaten aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met meer dan 16.000 studenten en 1.750 medewerkers is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Moving Minds, mensen en ideeën in beweging brengen. Dat is de basisattitude van alle studenten, docenten, onderzoekers en medewerkers aan hogeschool UCLL. De naam UCLL toont de internationale ambitie: UCLL, voluit University Colleges Leuven-Limburg, wil solide opleidingen aanbieden, georiënteerd op kwaliteit en met de blik naar buiten gericht, op de Euregio en verder. UCLL is lid van de Associatie KU Leuven. Meer info op www.ucll.be. Plaats van dienstverlening - alle campussen van UC Limburg Vzw Agoralaan Gebouw B bus 1 3590 Diepenbeek - alle campussen van UC Leuven Vzw Geldenaaksebaan 335 3001 Leuven (Uitgezonderd campus Diest) - campus C-Mine van Luca School of Arts Koolmijn Winterslag, C-Mine 5 3600 Genk Beschrijving project: De dienstverlener staat in voor het operationeel beheer en het aanbieden van maaltijden in de studentenrestaurants van bovenvermelde campussen en de bijhorende kleine events op deze campussen (koffie voor vergaderingen, ontbijt, vergaderlunches, kleine recepties, …). Tevens voor de organisatie van studentenrestaurants met een gevarieerd en betaalbaar aanbod, een vriendelijke en klantgerichte service, waarbij gewerkt wordt volgens de HACCP-normen. Behoort NIET tot deze opdracht: - Grote events (op onze locatie of extern): hiervoor hebben we een raamovereenkomst met een externe cateraar. - Het beheer van koffielounges - Koffieautomaten - Snoepautomaten - Frisdrankautomaten - Waterdispensers Onder de vorm van welk businessmodel en welk operationeel model dit zal moeten gebeuren wordt na de dialoogfase bepaald in het definitief bestek. De raamovereenkomst wordt gesloten met één enkele inschrijver.
Interne Kennung: 10/10/2023 9:44 AM 3PID146 AP23015
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst - catering studentenrestaurants en kleine events op campussen
Interne Kennung: AP23015