2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stravování v AČR VÚ 1825 Tábor v letech 2027-2030
Beschreibung: Předmětem VZ je zabezpečení závodního a bezplatného stravování u VÚ 1825 Tábor a ostatních logisticky nesamostatných vojenských útvarů a zařízení přidělených do jeho stravovací péče, a to v souladu s vyhláškou č.296/2022 Sb. o nákladech na stravování a jejich úhradě v organizačních složkách státu a příspěvkových organizacích, ve znění pozdějších předpisů, a s vyhláškou č. 209/2025 Sb., o způsobu zabezpečování bezplatného stravování, výstrojních a přepravních náležitostí a o zabezpečování ubytování vojáků z povolání, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: N006/26/V00028226
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem VZ je zabezpečení závodního a bezplatného stravování u VÚ 1825 Tábor a ostatních logisticky nesamostatných vojenských útvarů a zařízení přidělených do jeho stravovací péče, a to v souladu s vyhláškou č.296/2022 Sb. o nákladech na stravování a jejich úhradě v organizačních složkách státu a příspěvkových organizacích, ve znění pozdějších předpisů, a s vyhláškou č. 209/2025 Sb., o způsobu zabezpečování bezplatného stravování, výstrojních a přepravních náležitostí a o zabezpečování ubytování vojáků z povolání, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001