615987-2026 - Wettbewerb
Finnland – Transport von Haushaltsabfällen – Tarjouspyyntö Loimaan seurakunnan jätehuoltopalveluista vuosille 2027–2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Loimaan seurakunnan jätehuoltopalveluista vuosille 2027–2031
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Loimaan seurakunnan jätehuoltopalveluiden toteutus sekä kehittäminen ja modernisointi sopimuskauden aikana. Palvelut toteutetaan useassa eri kohteessa Loimaan alueella liitteen ”Loimaan seurakunnan hinnastoliite ja tarkennukset” mukaisesti. Muut tarkemmat määritykset ovat kuvattuna Hankinta-asiakirjoissa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-056307-LOT-0001