615996-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą urządzeń medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny: Sukcesywne dostawy na okres 36 m-cy odczynników koagulologicznych, kalibratorów, kontroli, akcesoriów i materiałów zużywalnych do wykonania badań układu krzepnięcia oraz dzierżawa na okres 36 m-cy dwóch analizatorów umożliwiających wykonanie badań układu krzepnięcia.
Interne KennungLM.261.45.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungSukcesywne dostawy na okres 36 m-cy odczynników koagulologicznych, kalibratorów, kontroli, akcesoriów i materiałów zużywalnych do wykonania badań układu krzepnięcia oraz dzierżawa na okres 36 m-cy dwóch analizatorów umożliwiających wykonanie badań układu krzepnięcia.
Interne KennungLM.261.45.1.2026