2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel
Beschreibung: Werkom is op zoek naar een Opdrachtnemer voor de inhuur van personeel. 7500000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inhuur van personeel middels payrolling en uitzenden, voor functies tot en met schaal 9
Beschreibung: Werkom is op zoek naar een Opdrachtnemer voor de inhuur van personeel. 1500000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee (2) optionele verlengingsopties van één (1) jaar
Los: LOT-0002
Titel: Inhuur van personeel middels brokerdienstverlening, voor functies vanaf schaal 10
Beschreibung: Werkom zoekt een Opdrachtnemer voor de inhuur van personeel 3500000
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inhuur personeel
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2