2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie jezdni ulic na terenie miasta Mrągowo w sezonie 2025-2027
Beschreibung: Zadanie obejmuje prowadzenie Akcji – Zima na terenie miasta Mrągowo, na drogach i ulicach pozostających w zarządzie Burmistrza Miasta Mrągowo w standardzie I, II i III, polegające na: 1/ pełnieniu dyżurów przez pracowników obsługujących Akcję – Zima także poza normatywnym czasem pracy w dni wolne od pracy oraz w niedziele i święta, w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym: a) ilość pracowników do obsługi sprzętu na dyżur ustala dyspozytor prowadzący Akcję – Zima, w zależności od warunków atmosferycznych w uzgodnieniu z Zamawiającym. b) dyspozytor w zależności od potrzeb kieruje odpowiedni sprzęt do pracy przy zimowym utrzymaniu dróg i ulic, 2/ usuwanie skutków gołoledzi, 3/ zwalczanie ślizgawicy, 4/ wywożenie śniegu i lodu z ulic, skrzyżowań lub innych miejsc wskazanych przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 614954-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie jezdni ulic na terenie miasta Mrągowo w sezonie 2025 2027