See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst.jedn.DZ.U. z 2024r. poz. 530) obejmujący prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, przyrody, ochrony przeciwpożarowej w tym obsługa dostrzegalni ppoż., pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2026-31.12.2026r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: SA.270.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 -Pozyskanie drewna oraz melioracje agrotechniczne- leśnictwa Borek (01), Chlebowo (02) , Drzeńsk (03)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst.jedn.DZ.U. z 2024r. poz. 530 z póź.zm.) obejmujący prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2026-31.12.2026r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę, w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Pozyskanie drewna oraz melioracje agrotechniczne- leśnictwa Dzikowo (04) , Dębowiec (05), Kaniów (06)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Pozyskanie drewna oraz melioracje agrotechniczna - leśnictwa Zawada (07), Sękowice (08), Grabice(09), Strzegów (10), Suchodół (11)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- Zagospodarowanie lasu - leśnictwa Borek (01), Chlebowo (02), Drzeńsk (03)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst. jedn. DZ.U. z 2024r. poz. 530 z póź.zm.) obejmujący prace z zakresu hodowli lasu i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej w tym obsługa dostrzegalni przeciwpożarowych, ochrony przyrody, nasiennictwa oraz utrzymaniem obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2026 - 31.12.2026r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- Zagospodarowanie lasu - leśnictwa Dzikowo (04), Dębowiec (05), Kaniów (06)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst. jedn. DZ.U. z 2024r. poz. 530 z póź.zm.) obejmujący prace z zakresu hodowli lasu i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej w tym obsługa dostrzegalni przeciwpożarowych, ochrony przyrody, nasiennictwa oraz utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy :02.01.2026-31.12.2026r.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211300 Rodung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Zagospodarowanie lasu - leśnictwa Zawada (07), Sękowice (08), Grabice(09), Strzegów (10), Suchodół (11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst. jedn. DZ.U. z 2024r. poz. 530 z póź.zm.) obejmujący prace z zakresu hodowli lasu i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej w tym obsługa dostrzegalni przeciwpożarowych, ochrony przyrody, nasiennictwa oraz utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2026 - 31.12.2026r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211300 Rodung