2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Nadbudowa i przebudowa oficyny B budynku A wraz z przebudową budynku A Ministerstwa Infrastruktury przy ul. Chałubińskiego 4 w Warszawie”.
Beschreibung: - Krótki opis zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski nad prawidłową realizacją inwestycji, która zostanie przeprowadzone w formule „zaprojektuj i wybuduj”. - Szczegółowy opis zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski nad przygotowaniem i realizacją inwestycji, w tym weryfikację dokumentacji projektowej pod względem zgodności z wymaganiami Zamawiającego, obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej. Wykonawca sprawował będzie również nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych w wymaganych branżach, badał jakość i prawidłowość robót, ich zgodność z dokumentacją, decyzjami, harmonogramem, uczestniczył w naradach koordynacyjnych i odbiorach oraz weryfikował dokumentację budowy przekazywaną przez wykonawcę robót. Nadzór będzie prowadzony przez cały czas realizacji inwestycji, aż do jej zakończenia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten