2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD verzekering Zaffier
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2024 eigenrisicodrager voor de WGA te worden voor de populatie van het L05 nummer (de ambtenaren). Of opdrachtgever ook daadwerkelijk eigenrisicodrager met een private verzekering wordt voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering te laten bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2022 899 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 28.093.941,- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne Kennung: 1027751
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WGA ERD verzekering
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2024 eigenrisicodrager voor de WGA te worden voor de populatie van het L05 nummer (de ambtenaren). Of opdrachtgever ook daadwerkelijk eigenrisicodrager met een private verzekering wordt voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering te laten bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2022 899 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 28.093.941,- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung: 1