See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości pomieszczeń i otoczenia WSO w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na całodobowym, specjalistycznym utrzymaniu czystości pomieszczeń i otoczenia Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie, w sposób sprawny, dokładny i terminowy, z zastosowaniem najnowszej technologii, techniki sprzętu, materiałów i środków o nieniszczącym działaniu na czyszczone elementy pomieszczeń i ich wystrój. 2. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90900000-6 usługi w zakresie sprzątania i odkażania 90910000-9 usługi sprzątania 90620000-9 usługi odśnieżania 90610000-6 usługi sprzątania i zamiatania ulic. 3. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części (dwa pakiety): a) Pakiet nr 1 – usługi świadczone wewnątrz budynku na terenie o powierzchni: w strefie „szarej” - 2.989,14 m², w strefie „białej”: 2.869,08 m² b) Pakiet nr 2 – usługi świadczone na zewnątrz budynku dotyczące terenów zielonych - ok. 1.800 m²; drogi wewnętrznej wraz z parkingami - ok. 3000 m² oraz chodnika - ok. 180 m². 4. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: Pakiet 1 a) specjalistyczne sprzątanie, całodobowe utrzymanie czystości poprzez mycie lub mycie i dezynfekcję pomieszczeń i sprzętu w Szpitalu zgodnie z obowiązującymi procedurami /strefa „biała”(medyczna) i „szara”(techniczno-administracyjna)/, b) mycie okien, c) segregację i transport wewnętrzny surowców wtórnych, odpadów komunalnych, w tym odpadów pokonsumpcyjnych, odpadów medycznych, d) zdawanie brudnej i przyjmowanie czystej bielizny, transport wewnętrzny e) wyposażenie Zamawiającego w maty wejściowe i ich wymianie na czyste, f) zaopatrzenie w ręczniki jednorazowe (rolka i ręczniki papierowe „zetka”), papier toaletowy, emulsje myjące, płyny do mycia naczyń, odświeżacze powietrza, gąbki do mycia naczyń, kostki do WC, worki na odpady zgodnie z obowiązującymi przepisami, zużycie pozostaje w gestii wykonawcy, g) zaopatrzenie w środki czyszczące, dezynfekujące, zapachowe, worki na śmieci zgodnie z obowiązującymi przepisami, mydło oraz sprzęt niezbędny do wykonania zamówienia, zużycie pozostaje w gestii wykonawcy h) opróżnianiu i stałej wymianie worków na odpady w koszach ustawionych na ciągach komunikacyjnych wewnątrz budynku, i) czynności pomocowe przy pacjencie (Zamawiający szacuje, że czynności pomocowe przy pacjencie stanowią maksymalnie 5% brutto zamówienia) j) transport wewnętrzny na zlecenie Zamawiającego (Zamawiający szacuje, że transport wewnętrzny stanowi maksymalnie 5% brutto zamówienia) Pakiet 2 a) pielęgnacja terenów zielonych, w tym koszenie i pielęgnacja trawników, pielęgnacja drzew i krzewów, usuwanie uszkodzonych roślin i nasadzenia nowych, itp., b) utrzymanie czystości na zewnątrz obiektów szpitalnych c) stałe utrzymanie w czystości chodników i ulic 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 (Pakiet nr 1) oraz załącznik nr 5a (Pakiet nr 2) do niniejszej SWZ. Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do sprzątania stanowi załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP.2710.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Utrzymanie czystości pomieszczeń i otoczenia WSO w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na całodobowym, specjalistycznym utrzymaniu czystości pomieszczeń i otoczenia Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie, w sposób sprawny, dokładny i terminowy, z zastosowaniem najnowszej technologii, techniki sprzętu, materiałów i środków o nieniszczącym działaniu na czyszczone elementy pomieszczeń i ich wystrój.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 (Pakiet nr 1)
Interne Kennung: 1. Utrzymanie czystości pomieszczeń i otoczenia WSO w Krakowie
Los: LOT-0002
Titel: 2. Utrzymanie czystości pomieszczeń i otoczenia WSO w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na całodobowym, specjalistycznym utrzymaniu czystości pomieszczeń i otoczenia Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie, w sposób sprawny, dokładny i terminowy, z zastosowaniem najnowszej technologii, techniki sprzętu, materiałów i środków o nieniszczącym działaniu na czyszczone elementy pomieszczeń i ich wystrój.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5a (Pakiet nr 2).
Interne Kennung: 2. Utrzymanie czystości pomieszczeń i otoczenia WSO w Krakowie
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.2710.6.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002