2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud OVL
Beschreibung: De opdracht betreft Onderhoud- en Vervanging van de Openbare Verlichting voor Gemeente Alkmaar en Dijk en Waard, volgens de regels van de Gewijzigde Aanbestedingswet 2012 en de ARW2016. De penvoerder van de aanbesteding is de gemeente Dijk en Waard, zij voert de aanbesteding uit namens en voor de hierboven genoemde gemeenten. Vanaf 15 september 2026 zullen de aanbestedingsdocumenten en de bijbehorende bijlagen gepubliceerd worden .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Er wordt niet gewerkt met percelen
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beheer en onderhoud OVL
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232000 Servicios de mantenimiento de instalaciones de alumbrado público y semáforos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: 1
Identificador interno: 1