See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru furnizare lenjerie spital, huse, saltele
Beschreibung: Acord cadru de furnizare LENJERIE SPITAL, HUSE, SALTELE. Descrierea si cantitatile din acordul-cadru, respectiv din contractele subsecvente sunt specificate in Caietul de sarcini si in lista loturi din prezenta documentatie si sunt fara TVA, deoarece acest camp nu permite inserarea tuturor informatiilor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare conform art.161 din Legea nr.98/2016 in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor; Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18.
Interne Kennung: 4557951/2025/200501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pachet : cearceaf pat nou nascuti 100/100, cearceaf plic pt patura nou nascuti 80/80, patura nou nascuti tip molton 80/80, patura nou-nascuti dubla din bumbac 100/100, scutece finet 100/100.
Beschreibung: Pachet : cearceaf pat nou nascuti 100/100, cearceaf plic pt patura nou nascuti 80/80, patura nou nascuti tip molton 80/80, patura nou-nascuti dubla din bumbac 100/100, scutece finet 100/100. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pachet: cearceaf simplu 150/200,cearceaf plic 150/200, cearceaf de pat cu elastic de jur imprejur, fata perna 50/70
Beschreibung: Pachet: cearceaf simplu 150/200,cearceaf plic 150/200, cearceaf de pat cu elastic de jur imprejur, fata perna 50/70. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pachet: patura lana+sintetic 50+50%, patura lana 100%
Beschreibung: Pachet: patura lana+sintetic 50+50%, patura lana 100%. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pachet: camp operator 160/80, camp operator 100/180, camp operator 220/160, camp operator cu gaura mediana 250/160
Beschreibung: Pachet: camp operator 160/80, camp operator 100/180, camp operator 220/160, camp operator cu gaura mediana 250/160. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pachet:capot dama, camasa noapte dama,pijamale barbati, pijamale dama, pijamale copii
Beschreibung: Pachet:capot dama, camasa noapte dama,pijamale barbati, pijamale dama, pijamale copii. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pachet: trening dama, trening barbati
Beschreibung: Pachet: trening dama, trening barbati. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 18412100 Trainingsanzüge
Los: LOT-0007
Titel: Pachet: halat chirurgical,halat chirurgical fata dublata si masca, halat polar adulti, halat polar copii,
Beschreibung: Pachet: halat chirurgical,halat chirurgical fata dublata si masca, halat polar adulti, halat polar copii. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0008
Titel: Pachet:Saltea antiescara cu pompa inclusa, saltea cu husa impermeabila pat spital 2000/900, husa saltea pat spital 2000/900, husa protectie perna impermeabila
Beschreibung: Pachet:Saltea antiescara cu pompa inclusa, saltea cu husa impermeabila pat spital 2000/900, husa saltea pat spital 2000/900, husa protectie perna impermeabila.Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen
Los: LOT-0009
Titel: Pachet:perna spital, pilota hipoalergica
Beschreibung: Pachet:perna spital, pilota hipoalergica. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 39516120 Kopfkissen
Los: LOT-0010
Titel: Pachet:saci panza transport lenjerie curata, saci transport lenjerie impermeabili
Beschreibung: Pachet:saci panza transport lenjerie curata, saci transport lenjerie impermeabili. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 18935000 Wäschebeutel
Los: LOT-0011
Titel: Pachet: papuci plastic adulti, papuci plastic copii
Beschreibung: Pachet: papuci plastic adulti, papuci plastic copiii. Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 18812400 Flipflops